"Pierwszy dom zbuduj swojemu wrogowi,
drugi przyjacielowi,
a trzeci sobie!"

KSZTAŁTY to autorska pracownia projektowa świadcząca usługi z zakresu projektowania wnętrz prywatnych i komercyjnych.
Pracownia działa głównie na terenie Krakowa i okolic.

Zapraszamy do współpracy zarówno w drobnych sprawach takich jak poradnia projektowa, jak i w kompleksowych projektach - tzw. realizacjach pod klucz.


Zapraszamy do kontaktu
Pracownia Projektowa KSZTAŁTY

Projekt wnętrz to nie tylko spójne stylistycznie wnętrze. Jest wiele powodów, dla których projekt wnętrz to rozsądna inwestycja. Bez względu na wysokość budżetu - profesjonalny projekt jest zawsze korzystnym rozwiązaniem.

clock iconCZAS

Remont i wykańczanie własnego mieszkania to czasochłonny proces. Jeśli nie chcesz by urządzanie własnego M3 stało się na wiele miesięcy Twoim drugim etatem – zleć projekt i organizację tego przedsięwzięcia Projektantowi. Ty wciąż zachowasz ostatnie zdanie i kontrolę nad finalnym efektem, ale nie będziesz tracić swojego czasu m.in. na szukanie odpowiednich materiałów wykończeniowych na dwóch końcach miasta.

money iconPIENIĄDZE

Choć projekt wnętrz jest płatny, nierzadko zatrudniając Projektanta oszczędzamy na kosztach, jakie mogą wygenerować nasz brak doświadczenia i błędy. Zgodnie z przysłowiem: „Pierwszy dom zbuduj swojego wrogowi, drugi przyjacielowi, a trzeci sobie” - możesz uczyć się na błędach swoich, ale najprawdopodobniej poniesiesz też koszty tej nauki. Dobry projektant doskonale orientuje się w ofercie rynkowej, podpowie, co można kupić, lub wykonać taniej, ale też uczciwie doradzi na czym nie warto oszczędzać, bo w przyszłości wygeneruje dodatkowe koszty. Podpowie, co jest dobrą inwestycją, a co przepłaceniem. Koszt kompleksowego projektu wnętrza to najczęściej 1-2% wartości całej inwestycji.

diamond iconESTETYKA i WYGODA

Przemyślany projekt zaowocuje spójnym stylistycznie wnętrzem, które nie zmęczy i nie znudzi się po roku. Dobry projektant pomoże stworzyć ponadczasowe wnętrze pasujące do Twojego stylu życia. Bluzkę, która okazała się nietrafionym zakupem, można zdjąć i schować głęboko w szafie. Trudniej zrobić to z płytkami w łazience bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dobry projektant pomyśli też perspektywicznie: w procesie projektowym weźmie pod uwagę fakt, że rodzina za kilka lat się powiększy, albo, że inwestycja po kilku latach przeznaczona będzie pod wynajem.

coffee iconSTRES

Urządzanie własnego wnętrza to nierzadko fascynująca przygoda. Jednak prawie nikogo nie ominie stresująca rzeczywistość - mnogość wyborów może przyprawić o zawrót głowy, przedłużający się remont wyprowadził niejednego z równowagi, a niespodziewane problemy, których nie sposób było przewidzieć, sprawiają, że tracimy siły. Wybierając wsparcie Projektanta, sami Państwo decydują o jego zakresie - pomożemy w szybszych decyzjach, sprawnie rozplanujemy działania remontowe, będziemy rozmawiać z Wykonawcami na miejscu budowy. Oszczędzimy stresu i nerwów.

hands iconINWESTYCJA

Choć projektując wnętrze rzadko myślimy o ewentualnej wyprowadzce, to jednak warto zdawać sobie sprawę, że wnętrze zaprojektowane przez Profesjonalistę to inwestycja w wartość mieszkania. Łatwiej i szybciej będzie można sprzedać lub wynająć takie mieszkanie na rynku wtórnym.